Yurduminsani.com Anket Doldur Para Kazan

0
1560

Yurduminsani.com Anket Doldur Para KazanMerhaba Arkadaşlar Sizlere tekrar bir anket doldurarak para kazanma yöntemini yazıcam. Yanlız diğer anket sitelerinden farkı nakit olarak alamıyorsunuz ama teknosa 50tl hediye kartı ikea hediye kartı gibi hediye çekleri vermektedir. site kolay ve anlaşılır şekilde tasarlanmış diğer anket sitelerine göre anket biçiminde farklılıklar var kolay yani zor değil bundada referans linki mevcut ve referans linkini paylaşarak akçe olarak yurduminsani.com un para birimi kazanıyorsunuz site hakkında özet bilgimden sonra detaylı bilgilere inceliklere geçiyorum.

Siteyi size görsel olarak detaylı açıklamaya inceliklerini anlatmaya çalışıcam.

Üye Olma Linki

yurduminsani.com nasıl çalışır?

yurduminsani.com, araştırma şirketleri, dernek, kurum ve kuruluşlarla birlikte çalışarak anketler hazırlar. Bu anketler, siz üyelerimize sunulur. Bu anketlerin sonucunda raporlar oluşturulmaktadır. Sizler anketlere katıldıkça hediye puanı ve akçe toplarsınız. Bunlarla çekilişlere katılabilir, sizler için seçtiğimiz değişik ürün ve hediye çekleri kazanabilirsiniz.

yurduminsani.com nedir?

yurduminsani.com, ilgi alanlarınıza ve tercihlerinize göre uygun araştırmaları, izniniz doğrultusunda size e-posta yoluyla ulaştırır. Araştırmalara katılarak ilginizi çeken konularda fikirlerinizi paylaşma ve gerçek hayatta kullandığınız ürün/hizmetlerin şekillenmesine katkıda bulunma ayrıcalığını yakalarsınız.

Anketlerle ilgili sorular

Anketlerde hedeflenen kişi sayısı / kota ne demektir?

Hedef kitle, araştırma firması tarafından ulaşılmak istenen belirli özelliklere sahip topluluktur. Örneğin bir araştırmada 18-45 yaş arası çocuk sahibi kadınlar hedeflenirken, bir diğerinde öğrenciler veya herhangi bir işte çalışmayan kişiler hedeflenebilir. Kota, araştırma firmalarının anketlerde ulaşmak istedikleri maksimum anket sayısıdır.

Anketlere nasıl / nereden ulaşacağım?

yurduminsani.com anketleri, kayıtlı olan e-posta adresinize / GSM numaranıza / üyelikteki mesaj kutunuza gönderilmektedir. Anketleri buradan takip edebilirsiniz.

Akçe nedir, nasıl kazanırım, nasıl kullanırım, nasıl daha çok kazanırım?

Akçe nedir, nasıl kazanırım, nasıl kullanırım, nasıl daha çok kazanırım?

Size gelen anketleri doldurarak akçe kazanabilirisiniz.

Akçelerimi nasıl değerlendirebilirim?

Akçelerinizi hediye puanına cevirerek çekilişlere katılabilir, vitrinimizden hediyeler kazanabilirsiniz.

Aktif üye ne demektir?

Aktif üye, o ay içerisinde sisteme en az bir kere giriş yapmış, kendisine gönderilen anketlerden en az birine iştirak etmiş üye demektir. Katsayı hesaplanırken, bu sistem kullanılmaktadır.

Katsayı puanı nedir? Ne işe yarar? Nasil hesaplanır?

Üye olduğunuz anda, katsayı puanınız 1.00’dır. Sisteme kazandırdığınız her bir aktif üye, katsayı puanınızı artıracaktır (en fazla 2.00). Her bir aktif üye katsayı puanınızı 0.05 arttıracaktır. Her ay sonunda otomatik olarak katsayı puanınız tekrar hesaplanacak ve bir ay boyunca bu sayı kullanılacaktır. Kazandığınız akçeler, bu katsayı ile çarpılıp, hesabınıza daha fazla akçe aktarılacaktır.

Hediye Puanı nedir, nasıl kullanabilirim

Hediye puanı nedir, nasıl kullanabilirim?

Anket doldurarak hediye puan kazanabilir, kazandığınız puanlarla çekilişlere katılabilir, sizler için özel olarak tasarladığımız ürünlerden alabilirsiniz.

Vitrindeki hediyeleri almak için ne yapmam gerek ?

Anket doldurarak kazandığınız hediye puan karşılığı vitrindeki sayılı ürünlerimizden alabilirsiniz. Sipariş verdiğiniz takdirde size verilen numara ile siparişlerim sayfasından takip edebilirsiniz.

Çekilişlere nasıl katılabilirim, ne kazanabilirim, kazandığımı nasıl anlarım, hediyeleri nasıl alabilirim?

Çekilişlere nasıl katılabilirim, ne kazanabilirim, kazandığımı nasıl anlarım, kazandığım hediyeyi nasıl alabilirim?

Çekilişlere yalnızca anket doldurarak kazandığınız hediye puanlarıyla katılabilirsiniz. Aktif çekilişler’e (tamamlanmamış çekilişler) hediye puan karşılığında bilet alarak istediğiniz çekilişe katılabilirsiniz. Biletlerin bitmesi ile çekilişler yapılır ve kazananlar sitemizde yayınlanır. Ayrıca e-posta yoluyla size bildirilecektir.

Vitrin

Biriken puanlarınızla alabileceğiniz ürünler

Şapka (Öküzün aşkı) 15

Ayarlanabilir kayışı ile her kişiye uygundur…


T-Shirt (Gecelerin Dansı) 20

 


D&R Hediye Kartı (25 TL) 2500

Migros Hediye Kartı (25 TL) 2500

TeknoSA Hediye Kartı (50 TL) 5000

IKEA Hediye Karti (50 TL) 5000

Üye Olma Linki Desteğinizle Otomatik Görülecektir

[sociallocker]

Üye Olma Linki

[/sociallocker]

Örnek olan Anket

Nakit olarak almasanız bile gelir gelirdir bunu unutmayın arkadaşlar kolay gelsin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here