ReklamTanıtımTurizm

Ucuz Tatil – Tatil City Farkıyla

İnternet üzerinde binlerce tatil sitesi görmüşsünüzdür. Bugün size bunlardan bir tanesini tanıtacağız. Bu site www.tatilcity.net adresinde yayın hayatına başladı. Aslında bu marka yani Tatil City tanıdık bir marka. Kendileri 2012 yılında ucuz tatil sloganıyla sektöre girmişti. Daha sonra uzun süre sessizliğe bürünen tatil city yeniden sektöre adım attı.

ucuz tatilUcuz otel buluyorlar..

Site içerisinde ucuz otel bulabileceğiniz bir bölüm bulunmakta. Bu bölümde şehir ya da bölge arayabiliyor, fiyata göre otelleri sınıflandırıyor aradığınız bütçeye en uygun otele kolaylıkla erişebiliyorsunuz. Anlaşmalı olduğu otel fiyatları gerçekten çok ucuz ve ekonomik. Genellikle tatil bölgelerine yoğunlaşmış olan bu site aracılığıyla vize işlemleri de yapabiliyorsunuz. Tatil City gerçekten çalışıyor.

Ucuz vize alıyorlar..

Vize işlemleri konusunda 20 yıllık deneyimi olan, ilişkileri çok sağlam bir ekibe sahipler. Alınması en zor olan vizelerden birisi olan Çin Vizesi konusunda bile %90 başarı sağlıyorlar. Türkiye’ye vize uygulayan bütün ülkelere kolaylıkla vize alıyorlar. Öncelikle Schengen vizesi olmak üzere, Almanya, Fransa, İngiltere, İspanya, Norveç, İsveç, İsviçre gibi bir çok Avrupa ülkesine vize alıyorlar. Ayrıca Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Meksika gibi ülkelerde de vize alma konusunda başarılılar. Arap ülkeleri olan Suudi Arabistan, Kuveyt, Birleşik Arap Emirlikleri gibi ülke vizelerinde ise evrakları veriyorsunuz vizeniz geliyor.

Ucuz uçak bileti temin ediyorlar..

Tatil City - ucuz uçak biletiVe uçak bileti. Dünyanın neresine uçmak isterseniz isteyin Tatil City size alternatif fiyatlar sunuyor. Alternatif fiyatları görüp ucuz uçak bileti alma şansına sahip olabiliyorsunuz. İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Konya, Kayseri, Trabzon, Samsun, Çanakkale, Mersin, Diyarbakır gibi büyük illerin bilet fiyatları oldukça ekonomik.

Web sitesinden Türk Hava Yolları, Pegasus, OnurAir, Atlas Jet gibi bir çok yerli hava yolu firmasının biletlerini ucuz fiyatlar ile satın alabiliyorsunuz. Firma servis bedellerini çok düşük tuttuğu için size ucuza bilet buluyor, hem de çok kolay buluyor. Ayrıca havalimanları hakkında bilgiler de veren bu site size her havalimanının transfer bilgilerini de sağlıyor.

Kısaca Tatil City markası ile artık ucuz tatil yapmak çok kolay. Ucuza vizenizi alır, otelinizi bulur, uçak biletinizi sağlar. Size sadece yola çıkmak kalır. Arkanıza yaslanın ve bu güvenilir acentaya kendinizi teslim edin.

Kefalet bizden keyif sizden!

Tatil City – Nette Sosyal üyelerine indirim yapıyor… 

 

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Desteğiniz için Reklam Engelleyici Kapatırsanız çok sevinirim.