Sağlıklı Yaşayarak Para Kazanma

Size Bir İyilik Yapıyorum ve hayatınızı değiştirin

0
22777
Sağlıklı Yaşayarak Hayatınızı Değiştirin
Sağlıklı Yaşayarak Hayatınızı Değiştirin
Sağlıklı Yaşayarak Hayatınızı Değiştirin

Merhaba arkadaşlar çok detaylı bir konu olan sağlıklı yaşayarak para kazanma o yüzden yeni makale makale olarak sizlere yazıcam. Devam etmeden önce en büyük içtenliğimle yazıyorum ki bende bu şekilde yaşıyorum ve ailemde bu şekilde yaşıyor ve de kimisinin ek geliri kimisinin asıl geliri olarak devam ediyoruz hayatımıza.

Forever living ile sağlıklı yaşayarak para kazan hayatını değiştir.
Forever living ile sağlıklı yaşayarak para kazan hayatını değiştir.

Yalnız burada okuyup kendi başına hareket edecek arkadaşlarıma hakkımı helal etmiyorum çünkü bu anlatımlarım ben kazanıyorum sende kazan ve birlikte kazanalım mantığı ile devam ediyor eğer çünkü bu anlatacaklarım birlikte büyük işler başarabiliriz anlamındadır. Artık konumuza dönelim şimdi sizden bütün ön yargılarınızı bırakıp detaylı analizler olsun anlatımlar olsun yazımı okumanız.

Sağlıklı Yaşayarak Para Kazanma

Nasıl oluyor ya bu iş hadi anlat dediğinizi duyar gibiyim benimle beraber çalışma fırsatı veriyorum ben kimim peki ?

Ben uluslar arası sağlık firmasında İstanbul büyük şehrin doktoru ile çalışmaya başladim. İsmim Enver ÇAĞLAR Türkiye ve dünya geneli çalışıyoruz birçok kişiye gerek sağlık gerekse iş konusunda yardımcı oluyoruz.

Şimdi sana çalıştığım doktorun youtube link’ini izleteceğim. Ama önce biz kimiz ?

forever living ile sağlıklı yaşayarak para kazanacaz

Dünyanın en büyük Aloe Vera’lı sağlık ve güzellik ürünlerinin üreticisi ve genel dağıtıcısıyız.
Dünyanın en büyük arı kovanı ürünlerinin üreticisi ve genel dağıtıcısıyız. Kuruluşumuz 1978 yılında 160 aşkın ülkede faaliyet gösteriyoruz yıllık 4.882 milyar ciromuz olan bir firmayız. Yanlız şimdi yazıdan ayrılmayın lütfen aklınıza gelen yok avon yok amway gibi bir işimiz yok

sağlık yaşa para kazan

Markamızın Adı Forever Living

” Dünyanın en büyük hastalık içi boş bir cüzdandır; bu durumdaki kişilerin sayısını azaltmak istiyorsanız, onlara dürüst bir yaşam tarzı ile kazanç elde etme fırsatı verin ” bu lafı Forever living kurucusu olan Rex Maughan söylemiştir bir diğer lafıda ” Bu zamana kadar başkası için çalıştınız artık kendiniz için çalışın. ” işte bu lafı beni çok etkilemiştir.

Firma Genel merkezi Arizona da Türkiye Genel Merkezi Şişlide yer almaktadır.

Forever Living Arizonadak Yeri
Forever Living Arizonadak Yeri
Forever Living istanbul Şişlideki Yeri
Forever Living istanbul Şişlideki Yeri

Size ağırlıklı olarak bu makalemde Forever Living nedir nasıl bir markadır ne iş yapar bunlara ağırlıklı olarak yazıcam sonra iş planı ve diğer ince detayları benimle iletişime geçmeniz gerekecek ve gün gün farklı detaylı konu paylaşarak sizleri aydınlatacam

Güvenebileceğiniz kalite

Aloe veralı ürünlerimizin yoğunluk, saflık ve güvenirliğini uluslar arası Aloe Bilim Konseyi tarafından dünyada ilk onay alan firmayız.

Kosher ve islamı helal sertifikamız bulunmaktadır. Diğer Sertifikalar

Sertifika dosyalarını açabilmeniz için bilgisayarınızda Adobe PDF okuyucu programı yüklü olması gerekmektedir. Adobe Acrobat Reader bilgisayarınızda yüklü değilse buraya tıklayarak yükleyebilirsiniz.

Gluten Free Products Kosher Product List
IFANCA Halal Logo IASC New Products Certificates
Halal Certificates IASC FLP International 2016
IASC Certified
Islamic Society Product List
Vegan Vegetarian Products

 

Ürünlerimiz

Aloe İçecekler
Besin Tamamlayıcıları
Kişisel Bakım
Cilt Bakımı
Kilo Kontrolü
Arı Ürünleri

Ürünlerimizin olduğu satış sayfası bakman için tıklayın.

Pazarlama PLANI

  1. Part-time ek gelir imkanı
  2. Full time limitsiz gelir imkanı
    Seçim Sizin

Kişisel Satış

yüzde 43 satış karı ile ürünlerinizi isterseniz pazarlama yaparak satabilirsiniz. ama biz şirket olarak ekip oluşturuyoruz ve tavsiye ediyoruz ama satan arkadaşlarımızada engel olunmuyor tabi kazanç kazançtır.

  • Kullandığınız ürünler için
  • Başkalarıyla paylaştığınız ürünler için
  • Toptan fiyatına alın perakende fiyatına satın

Örneğin Alış Fiyatınız : 100 TL
satış fiyatınız : 143 TL

Anında kar = 43 TL

İş Hacim Primleri

Forever Living İş Hacim Primleri
Forever Living İş Hacim Primleri
forever living ile sağlıklı yaşayarak para kazanma
Liderlik Primleri Tablosu
Forever Living Kar Paylaşımı
Forever Living Kar Paylaşımı
Kazanılmış Teşvik Primleri Forever living
Kazanılmış Teşvik Primleri

BURAYI İYİ OKUYUN

Bizim tavsiye ettiğimiz ekip kurularak hem sevdiklerinizin eşinizin dostunuzun kazanmasını sağlamış oluyorsunuz hemde sağlıklı yaşamasına teşvik ediyorsunuz. Ama tabiki bireysel olarakta satış yapabilirsiniz ikisinden birisini seçilecek bir kaide yok benim ekibime gelirseniz hem size işin inceliklerini nasıl ekip kurulur nasıl insan toplanır birebir veya online iletişim halinde olucaz. İnsanlarla nasıl iletişime geçilir nasıl tavsiye edilir ve iş hakkında maddeler halinde eğitimimiz olucaktır. Ben eleman işçi aramıyorum veya sizi üye yapıp kaçıp giden kişi değilim gerçek anlamda bir ekip arkadaş olucaz. Ne faydası var peki ekip olarak çalışmanın veya ekip toplamanın bir tane resim ekliyorum alttaki resme bakın mesela senin tavsiye ettiğin kişi 1 kişi yani çok çevresi olan biri sen diyorsun yaparmisin felan oda yaptı diyelim 100 kişiyi işe başlattı senin haberin yok ve çatır çatır satıyorlar her türlü taktigi uygulama yapıyorlar bir anda bir bakıyorsun 5000 TL yatmış haberin yok belli bir puan seviyesini geçiyorsun örneğin müdür yardımcısı müdür üst müdür okuyorsun aylık fiyatın sabit oluyor 1000 TL 3000 TL 10000 TL gibi aylık sabit gelirin oluveriyor. Ayın 15 inden 15 ine hesabına para yatıyor büyük bir firma 160 ülkede aktif yani dolandırıcı gibi o tarz bişey değil sistemin en güzel tarafı tavsiye ettiğinin tavsiye ettiği onunda tavsiye ettiği kişi satışta yapsa kendinede alsa onun sayesinde prim cc puanı alıyorsun ve dediğim gibi yükselmeye devam ediyorsun. ekip olayı belli bir kişiden sonra saten kendisi kasmaya başlıyor bilgin olmadan lütfen bu fırsatı kaçırmayın gelin birlikte kazanalım.

Enver Çağlar – 0531 231 88 34
Mail Adresim : info@nettesosyal.com

Ekibime Katılmak için Tıklayın Üye Olun

para kazanma ne istersiniz

Dr. Serdar Hakan ÇİFTÇİ nin 33 dakikalık videosunu ekliyorum izledikten sonra benimle iletişime geçiniz.

Bende Dr. Serdar Hakan Çiftçinin Ekibindeyim Direk Benimle iletişime geçebilirsiniz.

Enver Çağlar – 0531 231 88 34
Mail Adresim : info@nettesosyal.com

Ekibime Katılmak için Tıklayın Üye Olun

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here