Myiyo Anket Doldurarak Para Kazanma (Çok Kolay)

0
2277

Myiyo Anket Doldurarak Para Kazanma (Çok Kolay)

Merhaba arkadaşlar sizlere bir anket doldurarak para kazanma yöntemini daha yazacam. Myiyo türkiyenin en popüler anket doldurarak para kazanma sitesidir. Çok kolay ve nalaşılır anket doldurarak para kazanma sistemidir. Şöyle özetlersem anketleri dolduruyorsunuz puan yükleniyor hesabınıza ve belli puana ulaştıktan sonra parayı çekebiliyorsunuz tamamen güvenilir ve bilen herkesin para kazandığı yöntemdir.

Myiyo, ulusal ve uluslararası şirketler, kuruluşlar ve hükümetler için çeşitli anketler düzenliyor. Elde edilen sonuçlar genelde önemli kararların verilmesi için temel olarak kullanılıyor. (Örneğin seçim anketi gibi) Bu şekilde ankete katılanların isteklerine yönelik yeni ürünler ve hizmetler geliştirilmeye çalışılıyor.

Bu siteden bahsetmeden önce şunu belirtmekte fayda var. Anket sitelerine kayıt olduktan sonra size gelen anketlere gerçek ve tutarlı cevaplar vermeniz gerekir. Gelişi güzel yanıtlar vermeniz durumunda anket programından çıkarılabilirsiniz. Anket sitelerini en etkili şekilde kullanabilmek için mümkün olduğunca çok anket doldurmak ve doğru şekilde doldurmak gerekir.
Siteye üye olduktan sonra kayıt olurken kullandığınız mail adresinize gelen mail ile üyeliğinizi aktif hale getirmeyi unutmayın.
Myiyo online olarak araştırma hizmetleri sunan, Türkiye de dahil olmak üzere dünyanın birçok ülkesinde internet üzerinden Pazar araştırması faaliyetlerini yürüten bir araştırma şirketidir.
Myiyo, şirketler, kuruluşlar ve bazı hükümetler için anketler düzenlemektedir. Düzenlenen bu anketlerden elde edilen veriler ışığında önemli kararların alınması şirketler için üretim ve pazarlama stratejilerinin belirlenmesi daha kolay olmaktadır. tabiri caizse anketler şirketlerin müşteri potansiyelini belirlemede kullandıkları en etkili yöntemlerden biridir.

Referans linkimi veriyorum arkadaşlar tam destek olmak için bu linkten kayıt olunuz her türlü soruyu sorabilirsiniz

ÜYE OLMA LİNKİ

MYİYO ÖDEME KANITI RESMİ

İPUCULAR

Fikriniz myiyo için değerlidir! Her katıldığınız anket için puan kazanır ve bu puanlarınızı nakite çevirerek para kazanabilirsiniz.. Başarılı bir anketin ödülü anketin uzunluğuna ve karmaşıklığına bağlıdır. Bu nedenle, başarılı anketin ödülü 500 ile 10.000 puan arasında yer almaktadır. 10.000 puanlık bir anketin ödülü 10 Euro’dur. (23 TL) Ödeme alabilmek için en az 20.000 puan kazanmış olmanız gerekir. 20.000 Puan = 20 Euro = 60 TL civarı.

kayıt olduğunuz maili her gün takip ediniz ve size anketleri oradan bilgi vermektedir.

Myiyo araştırma şirketi için sıkça sorulan bazı sorular

Puanlarımın para değeri ne kadardır?
Myiyo araştırma şirketinde 1.000 puan 1 Euro değerindedir. TL değeri Euro ve para birimi arasındaki geçerli kur üzerinden hesaplayabilirsiniz.

Ankete katıldığım halde neden para ödenmedi?
Myiyo’da bir anketten para kazanabilmek için anketi başarı ile tamamlamanız gerekmektedir. Bazen anket esnasında reddedilebilirsiniz. Örneğin hedef kitleye uymadığınızda. Çok hızlı yanıtlar veya mantıksız yanıtlar verdiğinizde.

Kaç hesaba sahip olabilirim?
Bir ankete aynı kişinin birden fazla katılmasını önlemek adına, myiyo’da sadece tek bir hesap açabilirsiniz. Çoklu hesaplar d.o.lan.diri.ci.lık diye anlaşılabilir ve hesabınız kapatılabilir.

Hangi konular hakkında anketler gönderiliyor?
Anketlerin konuları birbirinden çok farklı olabilir. Ürün ve hizmetler konusunda geniş bir yelpazede anketler gönderiliyor. Örneğin hükümet, siyaset, eğlence, spor, araba, tatil gibi anketler.

Anketler uzunluğu ne kadar?
Yaklaşık bir anket 20 soru içerir ve ortalama 3-4 dakika sürer. 20 dakikadan daha az yada daha fazla süren anketlerde çıkacaktır. Uzun süren bazı anketlerin yarısında ara vererek daha sonra yeniden devam edebilirsiniz. Anket uzunluğuna göre puan vermektedir.

Myiyo Ödemeleri nasıl yapıyor?

Myiyo da ödemeler paypal üzerinden yapılmaktadır. Ödeme alt limitine ulaşmanız durumunda ödeme talebinde bulunabilirsiniz. Ödemeler için hiçbir masraf ödemenize gerek yoktur. Her türlü havale ve eft masrafları Myiyo tarafından karşılanmaktadır.

Banka Havalesi

Maalesef Türkiye PayPal kullanımı oldukça sınırlıdır. Bu nedenle, normal bir banka hesabına transferi için bir alternatif sunuyoruz. Banka havalesi genellikle PayPal’dan uzun sürer.

 

ÜYE OLMA LİNKİ

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here