Mr. Robot 3.Sezon Ne Zaman Çıkacak İşte Detaylar

0
3083
mr robot 3.sezon hakkında detaylar

mr robot 3.sezon hakkında detaylar

Sam Esmail‘in hit dizisi Mr. Robot kadar çok tartışma başlatan ve hakkında sürekli teori üretilen bir dizi daha yoktur herhalde. İlk sezonun beklenmedik ve gösterişli başarısından sonra, birçok insan dizinin sadece bir sezon olmasından korkuyordu ancak Esmail ve ekibi, 2. sezonda daha da fazla dikkat çekerek onları yanılttı ve kafamızda birçok soru işareti bıraktı. İzleyiciler prömiyerinin yaz aylarında yayınlandığı önceki sezona göre biraz daha beklemek zorunda kalacaklar; Mr. Robot 3. sezon için Ekim ayında başlayacağı açıklamaları vardı. Tıpkı daha önce de olduğu gibi, tüm bu 10 bölüm, serinin yaratıcısı olan Sam Esmail tarafından yönetilecek.

Mr. Robot 3.Sezon Ne Zaman Çıkacak
Mr. Robot 3.Sezon Ne Zaman Çıkacak

Mr. Robot 3. Sezon Konusu

mr. robot dizisi çok iyi
Evet dizinin konusu gayet açık. Hacker’lık yapan bir sosyopatı izlemekteyiz. 1. sezonun finalinden sonra adeta izleyenleri şizofrenliğine inandırmaya başlayan dizi 3. sezon sonunda büyük bir ters köşe yaşatacak. 2. sezonda işlenen konu oldukça etkileyici yapımcı adeta 1. sezonda bu adamı biraz size tanıttık şimdi onun yaptıkları ve yapacaklarına şahit olacaksınız dedi ve bunu geçtiğimi 10 Ağustos’dan bu yana izlemekteyiz. 14 Eylül 2016 tarihinde sezon finali yapacak olan dizi film konusuna tam hızıyla devam etmekte. Yani şuan konuyu size aktarmak istiyoruz ancak spoiler vermeden bunu nasıl yaparız tam olarak kestiremedik. Size şunu söyleyebilirim ki eğerki 1. sezonu izlediniz ve 2. sezon için hayal kırıklığına uğrar mıyım diye düşünüyorsanız. Durmayın ve kapatın ışıkları ve derhal diziye başlayın. Bu sezon birinci sezonundan daha karışık ve bana göre yapımcı diziyi bize çözdürmeye çalışmakta.

Mr. Robot Dizisine Yeni Oyuncular
Mr. Robot Dizisine Yeni Oyuncular

Birçok spekülasyondan sonra Boardwalk Empire’ın yıldızı Bobby Cannavale‘in oyuncu kadrosuna katıldığı doğrulandı! Şimdilik bildiğimiz tek şey, Irving adındaki araba satan tehlikeli bir karakteri oynayacağı. Cannavale, Will & Grace’de Vince D’Angelo rolüyle ve Boardwalk Empire’da Gyp Rosetti’nin şahane tasviriyle Emmy ödüllerini iki kez kazanmıştı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here