KumbaraKutum ile İnternetten Çok İyi Para Kazanın

0
2061

KumbaraKutum ile İnternetten Çok İyi Para Kazanın

kumbarakutum ile para kazanma

Merhaba arkadaşlar. İnternetten para kazandıran yatırım sitesinden bahsedeceğim. Kumbara kutum sitesi ile paranızı internette biriktirerek kazanabilirsiniz. Kumbara kutum inernetten para kazanmanızı sağlayan bir yatırım sitesidir. Satın aldığın paket 6 ay sonra paket tutarı kadar hesabına yatar. Sadece 6 ay içinde belirlenmiş bir tıklama görevi var.
Mesela 100 liralık paket aldınız. 6 ay içinde 1000 defa sistemdeki linke tıklaman gerekiyor. Bu linkin açtığı sayfada sadece 20-25 saniye durman yeterli. Merak etmeyin link butonunda kaç kere tıklaman kaldığı yazıyor. Bu görevi tamamladığında 6 ay sonra 1500 tl. hesabında.

Yapımcıları tamamen Türk olan site uzun vadede güzel para kazandırıyor. Size bu sistemden nasıl para kazanacağınızı ve ne kadar para kazanacağınızı tek tek anlatacağım ve gerçekten yatırım yapıp para kazanmak isterseniz güzel bir site o yüzden yazının devamını da okumanızı tavsiye ederim.

Bu arada bu iş yatırım işi olduğu için çok azda olsa risk vardır. Dolayısıyla yatırım yapacaksanız yüksek meblalar yerine küçük meblalar yatırın. Ayrıca hayatta her şey bir risk. Risk almadan hiç bir şey kazanamazsınız. Yarın yaşayacağımız garanti değil bunu unutmayın ve okumaya devam edin…

KUMBARA KUTUM TIKLA ÜYE OL !

kumbarakutum ile nette çok para kazan

Kumbara kutum bir yatırım şirketidir ve yatırdığınız para %1500 değer kazanmaktadır. Örnek vermek gerekirse 100 TL yatırım yaptınız ve 1 yıl sonunda size 1500 TL para kazandıracaktır. Mantık bu fakat biraz daha detaylandıralım. Ayrıca ekstradan parada kazanabilirsin. Kendi linkinle başkalarınıda kayıt ettirirsen onların satın aldıgı paketlerinde %4 ü anında hesabına yatar. Alt üye yapmak zorunlu değil. Fakat yaparsanızda kârlı çıkarsınız. Üstelik üye yapmakta hiç zor değil. Kayıt linkini sosyal medyada paylaşman yeterli sonra oturduğun yerden para kazan.
Hadi daha ne bekliyorsun. Sende kazanmak istemez misin?

 

kumbarakutum ile para kazan

Kumbara kutum sistemine katılabilmeniz için bir arkadaşınızdan üyelik linki ile siteye üye olmanız gerekmekte. Siteye üye olduktan sonra kumbara kutum sistemine giriş yapıyorsunuz ve karşınıza kumbara kutumun paneli çıkar. Sistemden para kazanmanız için 17 farklı para kazandıran kumbaradan her hangi birini satın alıyoruz. Satın almak için istediğiniz fiyattaki kumbaraya “satın al “tuşuna basarak şirketin iban numarasına parayı gönderin ve üst taraftaki kumbarayı onayla butonuna basın. Parayı yatırırken açıklama kısmına isminizi ve yatırdığınız parayı yazın. sisteme paranız 24 saat içerisinde geçecektir.

kumbarakutum ile para kazan

KumbaraKutum ile İnternetten Para Kazan

Siteye en az 30 Tl lik kumbara alarak başlaya biliyoruz. En fazla ise 1.000 Tl lik kumbara bulunuyor. Bütün kumbaralar bize yatırdığımız parayı 1 yılda %1500 kar kazandırır. Mesela 30 TL miz 1 yılda 700 TL, 1.000 TL miz 1 yılda 15 bin TL kazandırır. Yapmamız gereken her hangi bir işlem yok. Yatırdığımız para işleniyor ve bize 1 yılda %1500 kar bırakıyor. Siteden kumbara aldıktan sonra siteden başka bir işlem yapmamıza gerek yok. Yatırım yapıp paramızı çekmeyi bekleyeceğiz.

Kumbara kutumdan para çekmek için de yapmamız gereken günü geldiğinde para çekme talebinde bulunmaktır. Kumbara kutumdaki paramızı 6 ayda bir çekebiliyoruz. Bu süre çok gibi gözükse de bence çok normal çünkü kazandırdığı para gerçekten çok yüksek ve para her an çekilebilseydi bu sistem hemen kapanırdı çünkü gerçekten çok fazla para kazandırıyor.

internetten para kazan kumbarakutum

Kumbara kutum sisteminde benim size tavsiyem sistemi tanımanız için sizi fazla zorlamayacak bir bütçe ile sisteme başlayın. Yani ortalama 30 ila 100 TL arasında yatırın. 100 Tl niz 6 ayda 1500 TL, 1 yılda 1500 TL kazanmış olursunuz. Bence 100 TL çok yüksek bir para değil ama kazanırsanız bir yılda 3000 Tl gerçekten azımsanmayacak bir para. Eğer 200 TL yatırırsanız 6.000 TL kazanacaksınız ki gerçekten sizi rahatlatacak bir para olabilir. Bu arada size tavsiyem Çok yüksek meblalar yatırmayın. en fazla 100-200 TL yatırın. Kazanırsanız sizi çok rahatlatır. Eğer sistem batarsa paranız gitmemiş olacaktır.

internetten para kazan nettesosyal

KUMBARA KUTUM TIKLA ÜYE OL !

Kumbarakutum Ödeme Kanıtı

Para kazandıran bir platform olan kumbara kutum sitesini sizlere daha önceden tanıtmıştım. Kumbara kutumdan kısaca bahsetmek gerekirse, sitedeki 20 farklı kumbaradan istediğiniz kumbarayı alıyorsunuz ve bu size 6 ayda bir para kazandırıyor. Bide ekstra olarak siteye referans getirirseniz bonus olarak getirdiğiniz kişinın aldığı kumbara fiyatının %10 ‘u size bonus olarak geliyor.
Kumbara gelirinizi 6 ayda bir çekebilirken referans gelirinizi 20 TL üzeri olduktan sonra istediğiniz zaman çekebilirsiniz. Benimde kumbaralarımın para çekme sınırına 90 gün kaldı fakat referans gelirim 23 TL oldu ve para çekme talebinde bulundum. Ödemem ise 2 saat içerisinde kendi hesap numarama yattı.
kumbarakutum ödeme kanıtı

Kumbara Kutum Hakkında Resmi Bilgilendirme

REFERANS LİNKİNİZ İLE 24 SAAT İÇİN DE SAATLİK KAZANÇ SAĞLAYABİLİRSİNİZ

Kendinizi Sistemimize üye olarak kaydettikten sonra KUMBARA Alıp size özel verilen REFERANS linki ile kişileri sitemize yönlendirerek komisyonunuzu aynı gün alabilirsiniz ve YAPMIŞ olduğunuz yatırımı 1 saat için de veya 24 saat içinde tekrar alabilirsiniz.SİZE ÖZEL REFERANS LİNKİ’ni sosyal medya hesaplarından sistemimizi kısa ve öz anlatan kısa bir açıklamayla paylaşarak yeni üye adayları doğal olarak heyecanlanarak anında üye olurlar. Buda size anlık olarak kazanç sağlayacaktır.. Size Ait Referans Linkinizi arkadaşlarınıza ve akrabalarınıza gönderin. Sosyal Medya Hesaplarınız da (Facebook,twitter,instagram, Facebook grupların da) Paylaşarak Bu Linke Tıklayıp Üye Olanlar dan Sizlere Yüzde 10 Komisyon Hesabınıza Yatıyor. ÖDEMELER KUMBARA KUTUM Geri Ödeme havuzundan ödenir. REFERANS LİNKİNİZİ DAHA ÇOK ÜYE ADAYLARINA ULAŞTIRIN VE KAZANÇ SAĞLAYIN.Geri Ödeme Havuzu KUMBARA KUTUM tarafından bütün ÜYELERİN şirketin başarısından paylar almasını sağlamış bir yeniliktir.Daha güzel şartlara gelmemizi sağlayan, ÜYELERİMİZE Geri Ödeme Havuzu ile teşekkürlerimizi iletiriz. Her KUMBARANIN % 100’ü Geri Ödeme havuzuna gider. ÖDEMELER Geri Ödeme havuzdan ödenir.Geri Ödeme havuzu KUMBARA KUTUMUN saatlik ödemelerine bağlı olarak dalgalanır.

kumbarakutum ile para kazanma
ŞİRKETİMİZ

KUMBARA KUTUM dünya da Eşi benzeri olmayan lider bir şirkettir. Ana hedefimiz olabildiğince Üyelerimizin Kazançlarını tesirli bir biçimde ilerlemesine yardımcı olmak. Internet ve ticaret imkânlarını akıllıca birleştirmektir.
Yakın bir zaman da tesirimizi başka ülkelere de genişletmeyi Hedefliyoruz. Uzun zamandır milletlerarası şirketlerle işbirliği yapıyoruz.

EKİBİMİZ

Ekibimiz tecrübeli kadrolardan oluşmasının yanı sıra eşi benzeri olmayan bilgi ve yeteneklere sahip olabildiğince yüksek kaliteli eksperlerden oluşmaktadır. En yüksek kurumsal ve profesyonel etik standartlarla desteklenen ve ekip çalışmalarının yardımıyla mümkün olduğunca en kısa vakitler içerisinde kusursuz neticeler elde ediyoruz.

AMACIMIZ

Amacımız bütün üyelerimizin çıkarlarının güvenliğini sağlamak ve ticaretimizi akılcı bir biçimde yürütmektir. Kayıtlı her üyemiz hem kararlı bir iş ortağı hem de gerçek bir ticaret eksperi durumuna geliyor. Üyelerimiz ile Ekip Çalışması ve ticareti birleştirdik zira geleceğimizin bu ikisi ile alakalı bulunduğuna inanıyoruz!

NE YAPIYORUZ ?

Biz kazanırken ve sizi de Kar Ortağımız olarak bizimle kazanmaya çağrıda bulunuyoruz. Karşılıklı olarak mükafatlandırıcı işbirliği her projenin kararlı olmasının anahtarıdır ve bizim hizmetimiz ve başarılarımız bir tesadüf değildir.
1.Web sitemizi kullanarak Reklam pazarında Şirketlerin Sitelerine Tıklama sağlayarak kazanmanızı mümkün hale getiriyoruz.Şirketimiz Firmalardan tanıtımlar alır, siz sadece Alınan tanıtımlara Tıklama Yaparak Hem Siz Hem Şirketimiz Kazanıyor.Sistem basit bir şekilde ilerliyor.KISACA ; Siz reklama tıklama yapıyorsunuz, biz siz değerli iş ortaklarımız için Reklam Alıyoruz.

NİÇİN YAPIYORUZ ?

Şirket Ortaklarımızın daha fazla kazanmasını istiyoruz, zira bu bizim açımızdan da karlı Bir Durum.HEM SİZ HEM DE ŞİRKETİMİZ KAZANIYOR.
Günümüzde Reklam Sektörü ŞÜPHESİZ en umut verici ve düşük riskli karlı yatırım YAPAN meydanlardan bir tanesidir!

KUMBARA KUTUM TIKLA ÜYE OL !

Bir Cevap Yazın