internetten Kendinizi Silme yok etme

0
1240
internetten kendini yok etme

internetten kendinizi silme işlemimi yapmak mı istiyorsunuz ? Hiç düşündünüz mü internetten bir çıkış yolu var mı diye ? Deseat.me Web Uygulaması ile Bir Düğmeye Basarak Kendinizi İnternetten Silebilirsiniz.

internetten kendini yok etme

internetten Kendinizi silerek kurtulmak mı istiyorsunuz ?

internetteki tüm varlığını birkaç tıklamayla internetten silmek için bir yol sunan bir web uygulaması geliştirdi. Deseat.me
Bir Google veya Outlook hesabı ile web sitesinde oturum açtıktan sonra bu web uygulaması; bir hesap oluşturduğunuz uygulama ve hizmetleri tarar ve sizin kolay silme bağlantıları olan bir liste oluşturur.

Tek Tıkla Kendini İnternetten Sil, İnternetten En Kolay Çıkış Yolu -Deseat.ME
Bulduğu her hesap, o hizmetin aboneliğini iptal etme sayfasına işaret eden kolay bir silme bağlantısı ile eşleştirilir. Birkaç tıklamayla istemediğiniz hesaplardan kurtulursunuz. Listenin uzunluğuna bağlı olarak yaklaşık bir saat içinde hesapsız ve istenmeyen birisi olabilirsiniz!
Sosyal medyadan ve internetin neden olduğu streslerden genellikle sıkıldıysanız, bu bir huzur ortamına geri dönmenin en hızlı yolu gibi görünüyor – ve dürüst olmak gerekirse, kötü bir fikir gibi görünmüyorda.
Deseat.Me

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here