Ana Sayfa

Gerçek Autobot hem de Türkler Tarafından Üretildi Karşınızda Letrons

Letvision isimli şirket BMW marka bir arabayı modifiye ederek Transformer’a dönüştürdü. Şaka yapmıyoruz, şirketin elinden geçen BMW gerçekten hareket edebilen bir robota dönüşüyor. Şimdilik Binilip Kullanılamıyor ama gelecek yıllarda niye olmasın videoyu izleyelim eminim sizde şaşıracaksınız.

Gerçek Autobot hem de Türkler Tarafından

Gerçek Autobot hem de Türkler Tarafından Üretildi Karşınızda Letrons

Ankarada yer alan Letvision Şirketi KOSGEB, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın desteklediği Ar-Ge şirketi Intel ve Microsoft’un Türkiye’deki resmi ortakları arasında.

Sekiz ayda tamamlanan Letrons, 12 kişilik mühendislik ve 4 kişilik destek personelinin çalışmaları sonucu ortaya çıktı.

Letrons, tanıtım videosunda, binek aracı olarak kullanılabileceği izlenimi veriyor. Firmanın websitesinde dönüştürülen BMW ile ilgili detaylar yer almıyor. Robot formundayken hareket kabiliyetinin kısıtlı olması nedeniyle fazla işlevsel bir robot olduğu söylenemez. Tüm bunlara rağmen Letvision, dünyada bire bir boyutlarda bir arabayı modifiye ederek robota dönüştürmeyi başaran firma oldu.

Logosuda gözümüzden kaçmadı 🙂

141408114674.jpg
1412491411877.jpg

Ali Halit Diker

Daha Fazla Göster

Enver

Teknoloji ve İntenet Adına Webmaster, Wordpress, Android, Güncel Teknoloji Haberleri, ve İnsanlara Yararlı Olabilecek Paylaşımlar Yapmaktayım. Takip Edip Bize Destek Olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Desteğiniz için Reklam Engelleyici Kapatırsanız çok sevinirim.