Fiverr ile Yeteneğinden Para Kazan

Fiverr ile para kazanmak mümkün sevdiğin şeyi yaparak para kazan

0
3291
fiverr ile para kazanmak

fiverr ile para kazanmak

Merhabalar para kazandıran sistemlere bir yenisini daha ekliyoruz ve yaptığınızdan zevk aldığınız bildiğiniz işi yaparak Fiverr ile nasıl para kazanılır size biraz bahsetmek istiyorum.

Fiverr ile Yeteneğinden Para Kazan

Fiverr, Kişisel becerilerimizi yeteneklerimizi kullanıp ne yapabiliyorsan onu hizmet bedeli gibi satışa sunarak para kazanmaktır. Mantığı ve Amacı budur 5 Dolar kazanırsınız yaptığınız hizmetten dünyada çok popüler olan bu sistem bir çok kişi tarafından kullanılıp para kazanma kaynağı haline gelmiş durumda insanlar ne yaparak para kazanıyor diye merak edenlere bir kaç tane Fiverr de olan ilanlara birlikte bakalım.

Grafik programlarından anlıyorsanız web sitesi kurulumlarını biliyorsanız hele İngilizceniz de varsa iş yapmak çok daha kolay. Ama İngilizce olmasa da olur. Google translate sağolsun her derde derman.

Önce siteye üye oluyoruz. www.fiverr.com

İlan açıklamasına gelince işte burası çok önemli. Çünkü tüm vitrininiz vizyonunuz bu ilanda yatıyor. Burada hedef kitlemiz Türkler değil yabancılar olacak. Sizi ve işinizi buradan tanıyıp iş yaptıracaklar. Bu yüzden burada Google translate den fazlasına ihtiyaç var. İngilizceniz yetersizse yardım almanızda fayda var. İlan başlığı ve ilan açıklamasına dikkat etmeli ve özen göstermelisiniz. Çok süslü ilana gerek yok ama anlaşılır ve net olmalı, sizinle aynı işi yapanlardan cazip olmalı. Başkaları aynı işi 10 dolara 4 günde yapıyorsa siz 5 dolara 2 günde yaptığınızı yazmalısınız. (ayrıca zamanında yapmalısınızda) çeşitli ekstralar teklif edin. Örneğin web sitesi yapıyorsanız seo ayarları, eklentiler vs ekstradan yapabilirsiniz.

Ne gibi yetenekler var ?

Animasyonlar
Video Introları
Logo Dizaynı
Afiş Dizaynı
İnfografik Yapımı
Çeviri
Reklam & Pazarlama
Sanat & Eğlence
Gibi ve neredeyse aklınıza gelebilecek her konu ile ilgili yapılan üretimler. Biraz daha spesifik örnekler verirsem, sitenin tam olarak nasıl bir platform olduğunu daha iyi anlarsınız diye düşünüyorum.

Örnek satışlar;

Eğlenceli Ve ilginç Hizmetler işler için örnek ilanlar Giriş

Bir Müzikmi yaptırmak istiyorsunuz yada melodi arka fon yada seslendirme buraya tıkla

Siz de Fiverr‘da yeteneğinizin olduğu herhangi bir alanda bir ürün üretebilir ve yeteneğiniz ile internetten para kazanmak adına ciddi bir adım atabilirsiniz.

Tabii ne kadar yaratıcı olursanız, ürünlerinizin satılma ve internetten satış yaparak para kazanma şansınız da o kadar yüksek olacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here