Devlet Kurumları Rahat bırakın! Keyfinize Göre Bu Şehire Hizmetkarları Topa Vurmayiniz

0
795
Haber Tahir Kavri

Devlet Kurumları Rahat bırakın! Keyfinize Göre Bu Şehire Hizmetkarları Topa Vurmayiniz

Yazımın başlığını dikkat çeksin diye Rahat bırakın yazdım.

Şimdi herkes bu şehir Rahat değil miymiş? Diye akıllarını yoracak…

Evet Rahat Değil, işin asılına bakacak olursanız.

Neden mi?, hastane, valilik, sağlık ve keyfinize göre IĞDIR halkı per, perişan etmeyiniz. Bu kirli yerel siyasetçiler ise kirli siyaset öncülerini için kurumları başı yetkilileri hedef almak vicdansızlıktır. Siyasetçilerin bu düşman öncülerini için, bu şehirin sıkıntıya ve devlet kurumları topa vurması, ben nasıl rahat olabilirim.

Kaç defa yazarsak yazalım, bu şehrin bir tane devlet hastanesi bashekimi var. Hastaneyi gayretleriyle dört elle sarılan gece gündüz çabalarıyla tam teşekkülü hale getirmesi gerçekten minnettarım.

Peki adı büyük ama maalesef kendi küçük şehiri, bu kirli siyasetçiler neden paylaşamıyorlar? Hepimiz bir tarafından tutmuşuz çekiştiriyoruz.

Artık rahat bırakalım şu küçük şehrin büyük devletin kurumların efsanesini… Sizler bırakın, bende sizlerin kirli siyasetçilerinizi bırakayım. Yoksa sizler için hiçte iyi olmayacak sonuçlara katılmak zorunda kalırsınız.

Hep birbirimizi eleştirdik, hep kim rant sağladı düşüncesine düştük.
Maalesef bizler, Sürekli, yönetim siyasetçiler, kirli yönetimi, IĞDIR devletin kurumları kendi kavgalarına kurban seçilmek doğrumu?

Sürekli kendi çıkarlarına birbirine diş geçirme, gövde gösterisi yapma çabasına girdiniz. Kişisel çıkarları bir tarafa bırakıp neden hastane, valilik, sağlık kurumları destek olmayalım?

Buradan yerel siyasetçilere, sesleniyorum. Ama artık kapalı kapılar arkasından konuşmayın. Çekiştirip durmayın. O zaman ne yapacaksınız bilmem ama şehre yazık olacak, Onun bilincindeyim.

Ama şunu söylemeden geçemeyeceğim. Geçmişte yaşanan olayları bir kenara bırakın. Kavgayla başarı gelmezsiniz. Gereksizce eleştirilerden vazgeçelim.

HASTANEYİ KARALAMAK İÇİN KAMPANYA YÜRÜTMEYİNİZ
Bu devlet kurumları ve hizmetkarları yukarılara taşıyacak nasıl fikirler bulabiliriz bunları tartışalım ve yazalım. Not: Ben bu işin peşini bırakmayacağım. Devamı gelecek.
Kalın Sağlıcakla…

Medya Haber Tahir Kavri

Hakkında Tahir Kavri

Bütün Yazdıklarım

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here