Depositphotos Fotoğraf Çek Para Kazan

0
3205
depositphotos ile para kazan resim sat

depositphotos ile para kazan resim sat

Depositphotos ile para kazanabilirsiniz. Fotoğraf çekmeyi seviyor, iyi fotoğraf çektiğinizi düşünüyorsanız ilk adımı tamamladınız sayılır. Henüz fotoğraf çekmeye yeni başladıysanız veya başlayacaksanız internet üzerinden biraz araştırma yapmanızı, elinizdeki makineyi nasıl kullanabileceğinizi öğrenmeniz tavsiye ederim. Makine derken binlerce liralık aletlere ihtiyacınız olmadığını tekrar belirtmek isterim. İyi bir telefonunuz varsa hazırsınız demektir. Hemen pratik yapmaya başlayabilirsiniz. Bu işten para kazanmasanız bile oldukça tatmin edici bir hobi olduğunun altını çizmek istiyorum. Sadece birkaç fotoğraf uğruna dağlara çıkmaya başladığınızda, mağaralara inmeye başladığınızda şaşırmayacaksınız, kendinizi kaptırmış olacaksınız. Eve döndüğünüzde tatmin olacaksınız, hele bir de iyi pozlar yakaladıysanız… Dikkat, bir sonraki gezi rüyalarınıza girebilir.

Bütün fotoğraflarınız kabul edilmeyebilir

Arşiviniz ne kadar büyükse şansınızın da o kadar büyüdüğünden bahsetmiştik. Arşivinizin bir diğer avantajı da kaliteli fotoğrafların sayısının fazlalığı olacaktır. Bu konunun önemi stok fotoğraf sitesi küratörleri fotoğraflarınızın bir kısmını kabul etmediğinde daha da öne çıkar. Başka şekilde söylemek gerekirse reddedilmeye hazır olun. Başlangıçta hiç beklemediğiniz bazı fotoğrafların kabul edip diğerlerinin reddedildiğini göreceksiniz. Sektörleri, müşterileri ve ihtiyaçlarını daha iyi anladıkça daha doğru tahminlerde bulunabileceksiniz.

Üye olun

Arşiviniz hazırsa, onları doğru şekilde editlediyseniz ve satılabileceğini düşündüğünüz kaliteli fotoğrafları yüklemek üzere Tr.Depositphotos.Com adresine girerek siteye üye olmaya hazırsınız demektir. Açmanız gereken üyelik çeşidi alıcıların/müşterilerin açtığı üyeliklerden farklı. Sayfanın en altın ‘Ortaklık Programı’ yazan bağlantıya tıklayın. Sitenin Türkçe dil desteği olduğu için adımları takip etmekte pek zorlanmayacaksınız.

Evet, seçtiğiniz fotoğrafları değerlendirme için yollamaya hazırsınız. Eğer ilk aşamada beğenilirseniz istediğiniz kadar fotoğraf koyabilirsiniz.

Clashot cebindeki fotoğraf bankası. Akıllı telefonlar için olan bu uygulamanın yardımıyla mobil galerinden Depositphotos’a doğrudan satış için fotoğraf yükleyerek fotoğraflarını yayınlabilir, tartışabilir ve satabilirsin. Tamamen ücretsiz şekilde Clashot’u App Store veya Google Play’den indir ve yeni bir gelir kaynağı elde et!

Depositphotos’dan mobil uygulama

clashot uygulaması fotoğraf çek para kazan

Heyecan verici bir şey mi buldun ya da bir etkinliğin parçası mı oldun ve fotoğrafını mı çektin? Güzel portreler yaratabilir, nefes kesen manzaralar yakalayabilir ve cezbedici ürünlerin çekimlerini yapabilir misin? Artık mobil fotoğraflarının maddi bir değeri var, yapman gereken tek şey hepsini Clashot’a yüklemek. Moderatörlerimiz Depositphotos arşivine eklemek için en iyi çekimleri seçecekler.

Fotoğraf ilginç olduğunu düşündüğün her şey ve müşterilerinin dikkatini çekmeyi hak ediyor. Clashot’ta yayınlanan tüm fotoğraflar Depositphotos alıcılarının hizmetindedir. Fotoğraf bankalarının tipik incelemelerinden geçmeye gerek yok: ihtiyacın olan tek şey kısa bir kimlik doğrulama prosedürünü tamamlayıp Tedarikçi olmak!

 Google Plan İndirme Linki

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here