clicktense ile para kazanma

 

 

clicktense ile para kazanma

 

 

 

★★★ CLIXSENSE İLE EVDE EK İŞ ★★★

★★★ ONLINE PARA KAZANMA FIRSATI ★★★

Clixsense 8 yıldır açık olan ve şimdiye kadar hiç bir sorun yaşamadığım bir PTC sitesi. İlk önce belirtmek isterim ki piyasada bolca sahte para kazanma siteleri bulunmakta ve siz internette para kazanmanın yollarını ararken ister istemez bu sahtekar siteler ile karşılaşmaktasınız. Anket doldurup para kazanmak deyince aklımıza çoğumuzun aklına kötü anılar geliyor olabilir. İnternet ortamındaki para kazanma sitelerinin sadece anket doldurarak para kazanmak değil çeşitli görevler yaparak, video izleyerek, akıllı telefonlarınıza programlar yükleyerek kazanç sağlayan v.s çeşitleri bulunmaktadır. Önemli olan ise karşınıza çıkan bu sitelerin size emeğinizin karşılığını veriyor mu yoksa vermiyor mu olduğudur. Adını daha önce duyduğum ama hiç araştırmadığım Clixsense adında çok yönlü bir para kazanma sitesi duydum. Forumlarda,çeşitli internet sitelerinde adı hep geçiyordu fakat ayrıntılı olarak bilmediğimden ötürü dikkate almadım. Bir gün arkadaşımın sadece anket doldurarak zorlanmadan 10-15 dolar aylık kazandığını duydum ve bu kazancın adresi Clixsense idi. En azından aylık telefon faturasını çıkaracak düzeydeydi bu rakam. İlk başlarda beni de diğer sitelerden kalma ön yargı ve hüsranlar beni frenliyordu. Bir gün merak edip detaylıca araştırdım. Clixsense adlı siteden çoğu kişinin düzenli olarak ödeme aldığı ve 2007’den beri ödemelerinde herhangi bir aksama olmadığıydı çoğu izlenimim. Peki nasıl işliyordu bu sistem. Üye oldum ve reklamlar gözüme çarpan ilk şeydi. Önce reklamlara tıklayarak para kazanacağım gibi geldi aklıma ama çok klişe olduğu da apaçıktı. Clixsense’de reklamlara tıklayarak para kazanılabiliyor ama sizi heyecanlandıracak bir miktarda değil tabi. En azından sadece reklamlar güne 3-4 cent ile katkı yapmakta ve hiç yoktan iyidir diyelim. Size en çok bahsetmek istediğim konu ise anketler. Sitede surveys adı altında anketler sunuluyor ve bizim anketleri tamamlamamız karşılığında bize ödeme yapılıyor. Günün çeşitli saatlerinde anket teklifleri bize geliyor. Anketleri takip etmek için ise internet tarayıcınıza clixaddon eklentisini kurmanızı mutlaka öneririm. Ayrıca belli aralıklarla surveys’deki anket sağlayıcılarının linklerine tıklamanızı öneririm, anket yakalamak için çok çok önemli bir unsurdur bu. Eğer ben çok daha fazlasını kazanmak istiyorum derseniz ve pc başında çokca zaman geçiren biriyseniz size daha çok kazandıracak tasklar olacaktır, yani görevler.
Siteye gitmek için tıklayın
Evde ek iş yapmak isteyenler için clixsense ile para kazanmak çok kolay. Clixsense 2007 yılından bu yana en güvenilir, internetten para kazanma sitelerinden biridir. Binlerce Türk üyesi bulunmaktadır. Clixsense sistemi ile yüzlerce kişi para kazanmaktadır. Reklamları izleyerek, görevleri yaparak, uygulamalar yükleyerek ve referans üzerinden para kazanmanın yanında, onlardan daha çok kazandıran Anket doldurarak para kazanabilirsiniz. Normalde reklam tıklayarak çok fazla kazanç elde edemeseniz bile anketler tane başı 0,85-1,33-2,33 vs. gibi ücretler vererek iyi miktarda para kazandırıyor. Buradan kazanacağınız para ile bir ev geçindiremezsiniz elbette ama iyi bir ek gelir ve öğrencinin ekstra harcamalarının bir kısmını karşılayacak parayı bulabilirsiniz.

Clixsense ile para kazanma yolları:

1. Reklamlara tıklayarak,
2. Anketleri (Surveys) doldurarak,
3. Offers kısımından,
4. Task’ları yaparak,
5. Clixgrid oyunu ile,
6. Referans bularak,
7. Yarışmalar ile kazanabilirsiniz.
8. Bonus ile kazanabilirsiniz.

PREMİUM ÜYELİKLE STANDART ÜYELİK FARKLARI

Clixsense Premium : Yıllık sadece $ 17
Günlük Garanti Reklamlar : Garanti reklamlar $ 0,01 değerinde ki reklamlara verilen addır.
Standart Üyeler : Günde 1 kez
Premium Üyeler : Günde 4 kez
ClixGrid Tıklama Şansı ve Zamanı
Standart Üyeler : 30 ClixGrid tıklama hakkı
Premium Üyeler : 60 ClixGrid tıklama hakkı
Minimum Para Çekme Miktarı
Standart Üyeler : $ 8
Premium Üyeler : $ 6
Clixsense Checklist Bonus
Standart Üyeler: % 5
Premium Üyeler :% 12

Clixsense Referans

Clixsense Referanslarınızın reklam tıklama başına verilen miktar
Standart Üyeler : $0.0001 – $0.002
Premium Üyeler : $0.0001 – $0.004
Clixsense referans Kayıt Komisyonu
Standart Üyeler : Kayıt olan referansların bakiyesi $ 10 olduğunda $ 1 kazanırsınız.
Premium Üyeler : Kayıt olan referansların bakiyesi $ 5 olduğunda $ 2 kazanırsınız.
Upgrade Komisyon
Standart Üyeler : Yükseltilen Direct referans başına $ 2
Premium Üyeler : Yükseltilen Direct referans başına $ 2 ve 8 katlı referans sisteminin katman başına $ 1

  • Clixsense Task

Standart Üyeler :Referansların yaptığı tamamlanmış her task başına % 5 komisyon
Premium Üyeler : Referansların yaptığı tamamlanmış her task başına % 10 komisyon

  • Clixsense Offers

Standart Üyeler : Referansların yaptığı tamamlanmış her offer başına % 5 komisyon
Premium Üyeler : Referansların yaptığı tamamlanmış her offer başına % 10 komisyon

Her bir alanı açıklamaya geçmeden önce öncelikle reklamlardan, anketlerden, tasklardan her seferinde siteye girmeye gerek kalmadan haberdar olabilmeniz için ClixAddon eklentisini kurmanızı öneririm. Alt tarafa eklediğim resimde gördüğünüz gibi buradan bu eklenti ile toplam kazancımızı günlük kazancımızı çıkan task, anket ve reklamları görebiliyoruz.

clixsense ile para kazanma

 

1.Reklamlara Tıklayarak Kazanç Sağlama

Günlük çıkan “Regular ads” ve gün içinde verilebilen “Sticky ads” reklamlarına tıklayarak para kazanabilirsiniz. Reklam tıklarken tıkladığınızda açılan ekranda reklam sayacı başlamadan 5 resim belirir. Bunlardan 4 tanesi köpek 1 tanesi kedidir. kedi olana tıklamayla sayaç aktif olur.

 

Reklamlara Tıklayarak Kazanç Sağlama

Siteye gitmek için tıklayın

 

 

2. Anketleri (Surveys) Yaparak Kazanç Sağlama:

Size gün içinde gelebilecek anketleri doldurarak para kazanabilirsiniz. Anketler sürekli olarak sistemde bulunmuyor. Yeni bir anket olduğunda sisteme yükleniyor ve yapabiliyorsunuz. Daha fazla anket alabilmek için “Surveys” sayfasındaki profilinizi doldurabilirsiniz. Bu sistemde bana göre en kârlı kısım bu anket kısmı. Burada 2 seçeneğimiz var birincisi üst tarafta yazdığım gibi yeni bir anket olduğunda 1$’lık, 1.33$ v.s yukarıda bahsettiğim Clixaddon aracılığıyla sistem bunu size bildirim olarak haber veriyor ve sizde yapıyosunuz anketi. İkinci seçenek ise alt tarafta resimde göstereceğim Surveys linkine tıklayarak giriyoruz orada sürekli duran 4 adet anket firmasına ait anket var bunları günlük olarak kontrol etmekte fayda var kontrol etmedeğimizde anket olsa dahi haberimiz olmuyor.

clixsense ile para kazanma

3. Offers Kısmından Kazanç Sağlama:

Offer kısmında sizden belli uygulamayı yüklemenizi veya siteye üye olmanızı isteyebilir veya oradaki videoyu izlemenizi isteyebilir ve bunun karşılığında size para öder. Burada ücretsiz yapabilecekleriniz olduğu gibi yaparken ücret ödemeniz gereken görevler de bulunmakta.

clixsense ile para kazanma

 

4. Task Yaparak Kazanç Sağlama:

Tasklarda sizden istenen şeyi yapmalısınız; bu bir siteyi verdiği linkten aratmak olabilir yada size bir hikaye okutup bununla ilgili bilgileri isteyebilir. Verilen yazılı görevleri yaparak para kazanabilirsiniz. En iyi ve fazla para kazanma imkanı buradadır. İngilizcenizin iyi olması kazanacağınız miktarı etkileyecektir. Görevleri yaparken aceleci olmayın. 0 level ile başlanır. Görevleri yaptıkça level atlarsınız ve daha fazla task çözebilirsiniz. 1. levele gelmek için 70 puana ulaşmanız gerekmektedir. 3 levele kadar yükselme imkanı vardır. 0 level tasklar azdır. Bunlar gelince değerlendirmesini iyi yapın. Taksları yapmak için Crowdflower’a üye olmak gerekmektedir. Bunun için facebook hesabınız olması gerekmektedir. Bir de Elite Crowdflower hesabı vardır. Oraya üye olursanız daha fazla da kazanç elde edebilirsiniz. Elite de en az 10$ paranız birikince çekim yapabilirsiniz.

clixense ile para kazanma

 

5. ClixGrid Oyunu İle Kazanç Sağlama:

Bu oyunda size verilen günlük 30 şansınız ile 30×30, kare şeklindeki şemadan istediğiniz kareye tıklamanızı istiyor ve eğer şanslı iseniz 10$a kadar para kazanabiliyorsunuz. Bunun yanında farklı hediyeler de veriyor tabi. Örneğin: 30 adet daha tıklama hakkı kazanabilirsiniz hediye olarak. Ben çoğunlukla bonus (alt tarafta ne olduğunu anlatacağım) alacağım günler şartları yerine getirmek için 20 tane tıklıyorum sadece. Şimdiye kadar 5 sefer 0.25$ denk geldi sadece.

clixense ile para kazanma

 

6. Referans Bularak, tavsiyelerden Kazanç Sağlama:

Sizin referans linkiniz ile üye olanlar üzerinden para kazanabilirsiniz. Referanslarınızın tıkladığı her reklam yaptığı her task ve anketten sizde ekstra para kazanırsınız. Fakat Refinizin bundan bir zararı olmaz, yine aynı parayı kazanır. Yani örneğin benim ref linkimden üye olursanız, benim refim olmuş olursunuz ve bende sizin sayenizde kazanç elde etmiş olurum ve siz benim refim olduğunuz için sizin kazancınızdan herhangi bir eksilme olmaz. Bu sistemin bana verdiği komisyondur.

7. Yarışmalar İle Kazanç Sağlama:

Clixsense içinde yapılan bazı yarışmalar vardır. Örneğin haftalık task yapma yarışması gibi bunlar ile ekstra para kazanabilirsiniz.

clixense ile para kazanma

 

8. Bonus İle Kazanç Sağlama:

Alttaki resimde açıklamalarınız yazdım zaten ama son iki +%1’leri burada detaylı olarak açıklayayım. Clixaddon bonusu aktif olması için clixaddon eklentisinin en az 1 saat aktif olması gerekir ki interneti kullanıyosanız yani tarayıcı açık olduğu sürece ve interenete bağlı olduğunuz sürece bu eklenti aktif demektir yani ekstra bi işlem yapmanız gerekmez 1 saati geçtiğinizde kullanımınız otomatik olarak aktif olur. Activity Bonus ise 3 gün arka arkaya bonus aldığınızda aktif olur ve +%1 bonus almanızı sağlar yani normalde diğer 6 seçenek aktifken %6 bonus alırsınız 3 günden itibaren eğer bonus almaya devam ederseniz %7 bonus alacaksınız demektir. Örneğin 1$ kazanç sağladığınızı düşünürsek ertesi gün 7 cent bonus alacaksınız.

Not: Buradaki tüm bilgiler ve rakamlar normal üyeye göre anlatılmıştır premium üyede olunduğunda miktarlar artmaktadır örneğin Bonus Kazancı %16 olmaktadır.

clixense ile para kazanma

Anlatımımız burada sona ermiştir. Herkeze bol kazançlar arkadaşlar. Kolay gelsin.

Siteye gitmek için tıklayın

2 YORUMLAR

Bir Cevap Yazın