Bright’ten ilk Görüntüler

0
1327
Bright’ten ilk Görüntüler

Güney Los Angeles merkez polis departmanına ilk defa bir “Ork Polis” katılıyor

Bright’ten ilk Görüntüler

2017’deki en iddialı film projelerinden Bright ’tan ilk kareler yayınlandı! Will Smith ’in başrolünde oynadığı, yönetmen David Ayer imzalı Bright aksiyonseveleri edecek gibi görünüyor. İnsanlar, orklar, elfler ve perilerin zamanın başından beri bir arada yaşadığı alternatif bir dünyayı betimleyen Bright filmi, Aralık ayında sadece Netflix’te yayınlanacak.

Bright’ten ilk Görüntüler

Suicide Squad ve End of Watch filmlerinin yönetmeni ve Training Day filminin yazarı David Ayer’ın yönetmenliğini üstlendiği aksiyon-gerilim filminde, farklı geçmişlere sahip iki polisin hikayesi anlatılıyor. Bir insan olan Ward (Will Smith) ve bir ork olan Jakoby (Joel Edgerton) rutin bir gece devriyesine çıktıklarında bildikleri dünyanın geleceği, bir günde tamamen değişiyor. Hem kendi kişisel farklılıklarıyla hem de düşmanlarıyla savaşan ikili, genç bir elf kadını ve yanlış ellere düşerse her şeyi yok edebilecek ve unutulduğu düşünülen kutsal emaneti korumak için birlikte çalışmak zorunda.

Bright’ten ilk Görüntüler

Netflix’in orijinal yapımı filmde Will Smith, Joel Edgerton, Noomi Rapace, Lucy Fry, Edgar Ramirez, Ike Barinholtz, Enrique Murciano, Jay Hernandez, Andrea Navedo, Veronica Ngo, Alex Meraz, Margaret Cho, Brad William Henke, Dawn Olivieri ve Kenneth Choi yer alıyor. Yönetmenliğini David Ayer’ın yaptığı filmin senaryosu Max Landis’e ait. Filmin yapımcılığını ise David Ayer, Eric Newman ve Bryan Unkeless paylaşıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here