Bando Takımı – Balkan Bandosu

0
939

Saem Bandosu tam 12 senedir sektöre hizmet veren bir bando takımı ve sokak bandosudur.  Türkiye’nin hemen hemen her yerinde etkinliklere katılan ekip tecrübe ile gençliğin birleşiminden oluşuyor. Ekip içerisinde mutlaka bayan müzisyen bulunuyor. Latin, balkan, Türkçe ve merasim bandosu olabiliyor. Düğünlerde, gelin alma etkinliklerinde balkan bandosu olarak sahne alıyor.

Balkan Bandosu

Balkanların müzik kültürü çok gelişmiştir. Üflemeli sazların ana vatanı buraları denebilir. Balkan bandosu genellikle düğünlerde kullanılır. Düğün bandosu fiyat teklifleri ve organizasyon detayları için Alo Bando web sitesine bakabilirsiniz. Macaristan trompet konusunda balkanlarda öne çıkan çok önemli bir ülkedir. Bulgaristan ise klarnet konusunda çok iyi yerlerdedir. Filim müzikleri olarak çok sık kullanılan balkan müzikleri bu sayede dünyada tanındı.

Latin Bandosu

SAEM Band için prestij bir türdür. Latin müzikleri her ne kadar 9/8’lik balkan müziklerine göre daha coşkusuz görünse de klasikleri olmazsa olmaz niteliğindedir. Jazz organizasyonlarının ön gurubu olarak latin band  sürekli kullanılır. Bando ekibi kiralama düşünen etkinlik sahipleri için bu tür güzel bir alternatiftir. Latin müzikleri bu ülkelerin karnaval müzikleridir. Brezilya’nın meşhur Rio Karnavalı latin bandoları için bir “ben de varım” deme adresidir.

bando takımı - balkan bandosuMerasim Bandosu – Klasik Bando

Merasim bandosu genellikle Milli Bayramlarda marş çalar. İstiklal Marşı, askeri marşlar bu günlerin vaz geçilmezleridir. Saygı Marşı ve  İstiklal Marşı çalacak ekip minimum 12 kişiden oluşmalıdır. Bu ekip içerisinde bas, tiz ve orta sesleri çalan enstrümanlar çok doğru ayarlanmalıdır. 10. Yıl Marşı, Harbiye, Mustafa Kemal Paşa, Gölcük gibi klasik marşlar bu türdeki bando takımları için “best of” niteliğindedir. “

Türkçe Pop

Türkçe müzikler kültür mirası olarak bize kalan, çok bildik ve herkesin sevdiği bir repertuar içerir. Türkçe Pop çalarken final her zaman Osman ağa, Damat gibi fıkır fıkır, kıpır kıpır bir coşku seli ile biter.

Alo Bando Takımı

SAEM Band ile çalışmak, balkan bandosu kiralama ya da fiyat teklifi almak için AloBando.com web sitesinden faydalanabilirsiniz. Kurum, her etkinlikten önce mutlaka bir toplantı talep ediyor, projeyi özümsedikten sonra ekibi kurguladıktan sonra fiyat teklifini veriyor. Bando takımı kurmak bizim işimiz!

Müzik ruhun gıdasıysa, ruh müziğin ilhamıdır!

Bize ulaşmak için 0-544-670-5484 numaralı telefondan Hacer Hanım ile görüşebilirsiniz!

Nette Sosyal

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here