Ana Sayfa

Anketlio.com Anket Doldurarak Para Kazan

Anketlio.com Anket Doldurarak Para Kazan

Anket ile para kazanmak mümkün arkadaşlar hemde referans linki vererek arkadaşlarınıza veya başkalarına aylık kazancınızı 10 a kadar katlayabilirsiniz. Size biraz bundan bahsetmek istiyorum mutlaka denemelisiniz. Ev hanımları veya ek iş isteyen çalışan boş zamanı olan boş zaman yaratabilecek arkadaşlarım için çok güzel bir sistem ek bir masraf olmadan veya üye paketi alarak buna ileriki aşamalrda veya direk büyümek isteyen direk katlamak isteyen için paket alarak bunu 10 a 100 e katlayabilirsiniz. şimdi resimli anlatıma ve site hakkında bilgiye geçiyorum.

1999 yılında kurulan Dijital Yaşam, anketlio isimli ünlü araştırma platformu ile Türkiyede binlerce kişiye anketler göndererek sizleri araştırmalarına ortak ediyor. Sizlerin bu ortaklıkta öncelikli kazancınız network ağı olacaktır, ayrıca anketlerden edinilen gelirde kazancınıza eklenecektir.

Ben sadece anket doldurucam para kazanıcam derseniz de bu mümkün ama bunu belli bir miktara aylık 1000 tl gibi ek bir gelir gibi bir oran istiyorsanız 5 adet aktif Gold üye eklerseniz aylık kazanç limitiniz 1000 TL’ye yükseliyor. (Anketlerden elde edilen gelir hariç) bu limit gold üye sayısı arttıkça katlanarak artıyor. (bu kazanç limitlerini üye olduktan sonra “kazanç planı” sayfasında detaylıca görebilirsiniz) sadece anket doldurarak para kazanmakta mümkün arkadaşlar ama biraz sermaye katarak ve referans linklerinizi vererek bunu çok çok arttırabilirsiniz.

Ben Buradan Üye Olup Referans linkimi Kullanarak Üye olan Arkadaşlara Canlı Destek kesinlikle vericem ve yardımcı olucam

Üye Referans numaran = 0013590

Referans Linkimiz Direk : http://www.anketlio.com/?r=0013590

Yukarıda verdiğim referans numarasından üye olan herkese canlı destek ve iletişim kurarak yardımcı olacağımı bilmenizi istiyorum.

Anketlio hem anketlerden para kazanabileceğiniz hem de tavsiye ettiğiniz ve üye yaptığınız alt üyelerden de kazanabileceğiniz bir platformdur. Bizim tercih etmemizin sebebi orta vadede pasif gelir oluşturabileceğimiz bir network ağı olmasıdır.  referans kodu yazan bölüme 0013590 yazmanız yeterli olacaktır. üyelerimizin olduğu gruba sizde katılabilirsiniz.

Kazanç Planınız Referans linkinizle üye olan dost arkadaşlarınızla katlanıp devam ediyor aynı şekilde onlarında bu şekilde Bir Network Ağıdır.

Teknik konularda yardım, üye oluşturma ve Network stratejileri çalışmaları sadece Gold üyelerle birlikte yapılmaktadır. Standart üye iseniz destek ve üye olma satın alma konularında destek içinde yazabilirsiniz Gold üyeler sponsor yardımı için lütfen sadece anketlio sayfanızdaki sponsor bağlantısından mesaj yazınız. Bizim sitemizdeki iletişim bölümünden yazmayınız. Sistemi tam anlamak için

aşağıdaki seminer videolarımızı mutlaka izleyiniz.

 

Sistemde 3 Tür Anket mevcuttur;

1-) Standart Premium Anketler: Standart Üyeler ve Gold Üyeler doldurabilir. Anketin Nakit Kazanç tutarının %100’ü oranında sadece anketi dolduran üyeye aktarılır.

2-) Standart Anketler: Standart Üyeler ve Gold Üyeler doldurabilir. Anketin Nakit Kazanç tutarının %100’ü oranında anketi dolduran üyeye aktarılırken Anketi dolduran üyenin bir üst sponsoruna (yani sizin üye olmanıza refarans olan kişiye veya siz birini üye yaptıysanız bu siz oluyorsunuz.) Anket Nakit kazanç tutarının %25’i oranında Nakit Kazanç aktarılır.

3-) Premium Anketler: Sadece Gold Üyeler doldurabilir. Anketin Nakit Kazanç tutarının %100’ü oranında Anketi dolduran üyeye aktarılırken Anketi Dolduran üyenin ** ilk 5 sıra üst sponsorlarına teker, teker Anket Nakit Kazanç Tutarının %100’ü oranında Nakit Kazanç Aktarılır ve ** 6,7,8,9 ve 10. üst sıra sponsorlarına da teker, teker Anket Nakit Kazanç Tutarının %80’i oranında Nakit Kazanç Aktarılır.
Örneğin: Bir Premium anketin Nakit Kazanç Tutarı 5 TL olsun. Anketi dolduran üye dahil yukarıya doğru 5 üst sıra sponsorların hepsi 5 er TL alırken 6,7,8,9 ve 10. üst sıra sponsorları da 4 er TL alacaklardır. Yani şirketimiz 5 TL Nakit Kazancı olan bir Premium anket için toplamda 50 TL yani tam 10 katı Nakit Kazanç aktarmış oluyor.

Referans Kodumuz : 0013590

Referans Linkimiz Direk : http://www.anketlio.com/?r=0013590

 

 

Daha Fazla Göster

Enver

Teknoloji ve İntenet Adına Webmaster, Wordpress, Android, Güncel Teknoloji Haberleri, ve İnsanlara Yararlı Olabilecek Paylaşımlar Yapmaktayım. Takip Edip Bize Destek Olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Desteğiniz için Reklam Engelleyici Kapatırsanız çok sevinirim.